הבית החם לשירות הטסת חיית המחמד

סקיי פטס מונה צוות מקצועי שאוהב בעלי חיים ומבין עד כמה חיית המחמד שלכם היא חלק בלתי נפרד מהמשפחה.
חברת סקיי פטס עובדת בשיתוף פעולה עם וטרינרים המתמחים בהכנת חיית המחמד לטיסה.
טסים לחו"ל? עושים רילוקיישן? רוצים שחיית המחמד תטוס אתכם?
בסקיי פטס אנחנו דואגים להכל!
בסקיי פטס מתמחים בהנגשת הדרישות והמסמכים הרלוונטיים לכל מדינה בעולם! כולל בחירת חברת התעופה הנכונה לכם והזמנת כרטיס הטיסה לבעל החיים.
נשמח לקחת חלק בתהליך הטסת חיית המחמד שלכם. אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך ונוודא כי הדרך שלכם אל היעד שבחרתם תהיה חלקה כך שחווית הטיסה תהיה חיובית ונעימה לכם ולחיית המחמד שלכם
שירות, אמינות וזמינות מלאה היא אבן לרגלנו שלכם, צוות סקייפטס
דברו איתנו
למה צריך חברה לשירות הטסה שתלווה אתכם במהלך התהליך
הטיסה שלכם עם חיית המחמד ?
מניסיוננו בשירותי הטסה, אנו נחשפים לבעיות אשר מתפתחות אצל לקוחות מאחר ולא החלו תהליך מסודר של ליווי הטסה ונתקלים בבעיה לעיתים בזמן קריטי כמו זמן העלייה לטיסה.
משפחה שטסה לחופשה בארצות הברית עם הכלב והגיעו לארץ היעד בהצלחה. כאשר רצו לחזור ארצה, חברת התעופה והרשויות בארצות הברית לא אישרו להם לעלות על הטיסה חזור וטענו שהמסמכים הווטרינריים של הכלב לא הוכנו כמו שצריך.
הלקוח יצר אתנו קשר בהול מארצות הברית ,על מנת שנסדיר את האישורים הווטרינריים הנדרשים.
נושא האישורים והכנתם הינו מהותי ולכל מדינה יש לה הדרישות משלה.
אנו בקיאים בהכנת האישורים הנדרשים לכל מדינה ומקושרים לאנשי הקשר במדינות השונות בהתאם לצורך שלעיתים הינו בהול. כל זאת בליווי צמוד של הווטרינר/ית המטפל או/ו הווטרינרים שאנו עובדים איתם

1: פניות בהולות של לקוחות אשר הגיעו לשדה התעופה לטיסה עם חיית המחמד ונתקלו בסירוב לעלות לטיסה מסיבה של גודל/משקל /אי התאמה של הכלוב המאושר לטיסה.
לכל חברת תעופה הגדרות ייחודיות לה ולעיתים גם למדינת היעד יש הגדרות נוספות.
לא פעם לקוחות שלא עבדו עם חברת ניהול הטסה הגיעו לשדה התעופה ולא אושרו לעלייה מהסיבה שסוג המטוס לא מאפשר הטסה של חיות מחמד. אנו נוודא שדבר כזה לא יקרה
ליווי הטסה יחסוך בהוצאות כפולות או שאינן רלוונטיות כמו קניית כרטיסים מתאימים ( קרגו , תא הנוסעים או בטן המטוס ) בחברה שאינה מתאימה או קנייה חוזרת של כלוב הטסה מתאים.

2: תכנון טיסה עם חיית המחמד נחלק למס' שלבים:
א. הכנת כל המסמכים הרלוונטיים
ב. רכישת כרטיס לנוסע
ג. רכישת כרטיס לחיית המחמד בתא הנוסעים, בטן המטוס או בקרגו – תלוי בחברת התעופה ו/או במדינת היעד.
ד. דרישות חברות התעופה משתנות עם עונות השנה ולא פעם חברות תעופה מסוימות לא מאפשרות הטסה של חיית המחמד.

לעיתים, תהליך רכישת כרטיס לחיית המחמד דרך חברת התעופה מתארך ומסרבל… אנו נוכל לנהל את תהליך הכרטוס לחיית המחמד בשבילכם. בחירה בליווי הטסה תספק לכם בטחון ושקט תוך ידיעה שגורם מקצועי מלווה אתכם לאורך כל התהליך עד ההמראה.