הוטרינרים שלנו

ד״ר ורד בן ברוך

לינק לאתר https://taliab3.wixsite.com/haveterinarit
כתובת: דיזינגוף 336 תל אביב
טלפון: 03-7395527
ד״ר ורד בן ברוך נעמן
לאחר כעשור של טיפול מסור ואוהב באלפי כלבים וחתולים במרפאות ותיקות ברחבי העיר, החלטתי לפתוח מקום משלי. מרפאה בצפון הישן עם יחס אישי, חם, מקצועי ואמין.
המרפאה נותנת מענה למכלול של טיפולים כגון: בדיקות רפואיות, חיסונים, טיפולים מונעים, בדיקות מעבדה (עור, שתן, דם, גנטיות), ייעוץ תזונתי, ייעוץ התנהגותי (ימי מאלף, לגורים/בוגרים), בדיקות מומחים, ניקויי שיניים, ניתוחים ועוד.
​למי שעדיין לא מכיר, סיימתי לימודי וטרינריה בקושיצה, סלובקיה בשנת 2005. משם המשכתי לברנו, שבצ׳כיה לעבודה בבית החולים הוטרינרי. ב-2008 חזרתי ארצה ומאז אני מטפלת בנובחים ובמיללים כמעט ללא הפסקה.
בין לבין התאהבתי וצרפתי קרוב לליבי את שאולי וקוקו (שני חתולים מושלמים), שלושה ילדים ובעל אחד.
תמיד זמינה לכל שאלה ובעיה שתתקלו בה!

ד״ר עדי ירון

לינק לאתר http://dogtor.co.il/staf/
כתובת: רחוב אורי צבי גרינברג 25 רמת חן
טלפון: 03-7411335
דוקטור ירון הינו בוגר בהצטיינות של הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב ובוגר בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט של האוניברסיטה העברית, שם גם קיבל מלגת הצטיינות.
עם סיום לימודיו עבד עדי מספר שנים באחת הקליניקות הגדולות בארץ ואז החליט להקים קליניקה חדשה, המספקת שירותים ברמה גבוהה לבעלי החיים ולבעליהם.
עדי נשוי לאורית, אב לדניאל וגיא (חיות טרף הולכות על שתיים) והבעלים הגאה של מותק (כלבת אס.או.אס מקסימה), וצ'ייסר (הנבחן הסידרתי)

ד"ר שי רונן

כתובת: ברכה חבס 1 חיפה
טלפון: 052-5764100
http://www.ronenvet.com/
ד"ר שי רונן – וטרינר
אני וטרינר בוגר אוניברסיטת מיזורי קולומביה שבארה"ב. סיימתי את לימודי בשנת 2001. עבדתי במרפאות פעילות בשיקגו בהן טיפלתי באלפי כלבים וחתולים וגם מדי פעם בחיות אקזוטיות (ארנבים, נחשים, חולדות וכו.
בסוף שנת 2004 חזרתי לארץ. עבדתי במרפאות במרכז ובשנת 2006 חזרתי לעיר מולדתי – חיפה.
כיום אני מציע ביקורי בית לנוחיות הלקוח, ומקבל במרפאתי ברחוב ברכה חבס 1, ליד בית חולים רוטשילד. הביקור במרפאה על פי תיאום תור מראש. עקב הזמן ומאמץ ההגעה לבית הלקוח, מחיר ביקור בית גבוה מאשר ביקור במרפאה אני מציע את הרפואה המתקדמת ביותר, בתנאים הנוחים ביותר

ד"ר דורון יקיר

כתובת: רחוב זלמן שזר 27, נווה חוף ראשון לציון
טלפון: 03-9620428
אתר: https://www.ambulatorio.co.il/about
ד"ר דורון יקיר
בוגר הפנ”צ ת”א. לאחר מכן קורס טייס ובהמשך טייס בקבע ומלואים למעלה משלושים שנה. אהבה לבע”ח בצד הקסם שבטיפול הרפוי גרמו לי לבחור דוקא ברפואה וטרינרית.
לאחר ברור ראשוני, נבחרה איטליה (אוניברסיטת הסטודנטים של מילאנו), סיימתי את הלימודים ב-1988 חזרתי לארץ ונתקבלתי לעבוד במכון הווטרינרי בבית דגן, בתחום הפתולוגיה הקלינית , קרי בדיקות דם וכיוצ”ב.
ב-1990 הקמתי את המרפאה, בעזרת ציוד בסיסי ביותר התחלתי את דרכי תוך הנאה מרובה וסיפוק בצד הצלחות נאות. במשך השנים ציידתי את המרפאה בציוד מתקדם ומודרני מה שמאפשר אבחון וטיפול טוב יותר.
במשך השנים שמשתי בתפקידים ציבוריים כמזכיר הסתדרות הרופאים הווטרינריים בישראל וכחבר בוועדות האתיקה השונות.
ד”ר יקיר דורון נשוי לגילי ,אבא לארי ולירי. סבא לשלושה נכדים.