החשיבות בבחירת חברת ניהול הטסה

החשיבות בבחירת חברת ניהול הטסה ( סיפור אמיתי )

משפחה אמריקנית שטסה מלונדון לטנסי גילתה כי כלבתם האהובה הוטסה בטעות לצד השני של העולם. כשחזרה לאחר שלושה ימים היא הייתה בריאה ושלמה, אך מפוחדת. "במשך חודשים חששתי מהטיסה הזאת", סיפרה הבעלים של הכלבה, "שמעתי כל כך הרבה סיפורי אימה"
בלובל, כלבה חמודה של משפחה אמריקנית מהעיר ברנטווד שבנטסי, הוטסה בטעות לסעודיה במקום לנאשוויל, בירת טנסי. על פי דיווח של רשת החדשות WSMV 4, משפחת מילר עברה מלונדון לטנסי, וכאשר נחתו בנמל התעופה הבינלאומי בנאשוויל מסרו לרשותם כלב שלא היה שלהם.
מדיסון מילר סיפרה: "במשך חודשים חששתי מהטיסה הזאת, שמעתי כל כך הרבה סיפורי אימה". המשפחה טסה עם חברת בריטיש איירווייז ונפרדה מבלובל בנמל התעופה לונדון הית'רו. כשנחתו בארה"ב הבינו שכלבתם האהובה הועלתה לטיסה הלא נכונה.
"הם אמרו שהיא לא בנאשוויל, ושהניחוש הכי טוב שלהם הוא שהיא בסעודיה", סיפרה מילר. כעבור שעה צוות הנמל איתר את הכלבה ושלח תמונה שלה נעולה בכלוב שלה.
לאחר שידענו שהיא בסעודיה, נכנסנו לפעולה והתחלנו לתכנן איך להחזיר אותה אלינו", סיפרה מילר. לאחר שלושה ימים ולילות ללא שינה מילר ובעלה קיבלו את הבשורה שציפו לה – בלובל הגיעה הביתה.
אך היא לא הייתה אותה הכלבה שממנה נפרדו בנמל התעופה בלונדון. "ציפיתי לאיחוד מהסוג שרואים בסרטוני יוטיוב", סיפרה מילר, "שהיא תצא מהכלוב ותכשכש בזנבה ותלקק אותי, אבל זה היה ההיפך. היינו צריכים ללכת ולקחת אותה כי היא הייתה כל כך מפוחדת, ואז הבנו שמשהו לא בסדר".
אז ששבה, כך מספרים בני המשפחה, בלובל בוכה בכל פעם שמשאירים אותה לבד ואף ניסתה ללעוס את הדלת.
"הם אמרו לי שזה לא קרה להם לפני", סיפרה מילר, "ושהם לא מבינים איך זה יכול לקרות כי יש כל כך הרבה נהלי בטיחות".
בבחירת חברת סקיי פטס סיפור כזה לא יכול לקרות !!!!
חברתנו מלווה את כל הליך ההטסה כולל בדיקה של כל המסמכים ומוודא שחיית המחמד תגיע ליעד הנכון.
מקור הכתבה – Ynet