כלובי הטסה לחיות מחמד

טסים עם חיית מחמד?

חלה חובה להצטייד בכלובי הטסה המאושרים ע"י חברות התעופה בהתאם לדרישות שנקבעו למען רווחת חיות המחמד. בהתאם לגודל בעל החיים על הכלוב להיות מאובזר בהתאם לדרישות חברות התעופה.
כלוב ההטסה ישמש את חיית המחמד שלכם כבית במטען (קרגו) וידאג שהיא תגיע בשלום ליעד המבוקש.
חשוב לרכוש \ להשכיר את כלוב ההטסה המתאים ביותר עבור הדרך אותו חיית המחמד שלכם תעבור – לצורך הגנה על חיית המחמד שלכם ולרווחתה המלאה לאורך הטיסה.
צוות סקיי פטס ישמח לייעץ וללוות אתכם בתהליך בחירת כלוב הטסה מומלץ לחיית המחמד שלכם בהתאם לחברת התעופה אשר בחרתם.

בחירת כלוב ההטסה – איך בוחרים?

עפ"י דרישות חברת התעופה, אנו מודדים עבורכם את חיית המחמד ומתאימים עבורה את הכלוב הבטיחותי ביותר. צוות סקיי פטס מקפיד על בחירת כלובים איכותיים עם תקנים מהמחמירים ביותר עם פתחי אוורור מרובים על מנת שחיית המחמד שלכם תעבור את תהליך ההטסה בנוחות ובבטיחות מירבית.

איפה רוכשים כלוב הטסה?

צוות סקיי פטס מציע מגוון רחב של כלובי הטסה העומדים בתקנים המחמירים ביותר ומתאימים לכל חברות התעופה. כל כלובי ההטסה שלנו מאושרים ע"י ארגון חברות התעופה הבינלאומי ומותאם באופן אישי לחיית המחמד שלכם בדגש על בטיחות ונוחות מירבית.

טסים עם חיית המחמד בתא הנוסעים?

סקיי פטס תשמח לדאוג לכם לערכת הטסה לחיות מחמד הטסות בתא הנוסעים!
מגוון תיקים רכים העומדים בתקנים המחמירים ביותר זמינים לרכישה \ של חברת מודרנה.
סקיי פטס מתמחה בהטסת חיות מחמד לכל היעדים בעולם, כולל עמידה מלאה בכל הדרישות הנחוצות לאותו היעד. הנפקת המסמכים הדרושים באמצעות וטרינרים מומחים לתהליך ההטסה, בחירת כלובי הטסה נכונים המתאימים לחיית המחמד שלכם (במידת הצורך). הסעות לשדה התעופה ומשדה התעופה, ואף פנסיון לחיות מחמד שלא טסות הפעם 😊.
אז למה אתם מחכים? צריכים כרטיס טיסה לכלב? טסים עם חיית המחמד לחו"ל? דברו איתנו!

למה חשוב להרגיל את חיית המחמד לכלוב ההטסה
לא אחת נשאלת השאלה: איך אני מרגיל את חיית המחמד שלי לכלוב ההטסה?

התאמת כלוב ההטסה והרגלת חיית המחמד שלכם לכלוב הינה משימה חשובה ומשמעותית לצורך טיסה נוחה ונעימה לחיית המחמד.
כלבים או חתולים אשר טסים בליווי הבעלים שלהם נדרשים לשהות זמן ממושך בכלוב ההטסה.
במיוחד חיות המחמד אשר שוקלות מעל המשקל המאושר לכניסה לקבינת הנוסעים. חיות המחמד אשר משקלן מעל המותר לכניסה לתא הנוסעים נאלצות לטוס בבטן המטוס.
טיסות ארוכות וקצרות של בעל החיים בבטן המטוס בכלוב ההטסה הן חוויה מיוחדת לחיית המחמד אשר היא לא מורגלת אליה ואנו רוצים לתת לחיית המחמד שלנו חוויה חיובית ורגועה .
ברגע שהחלטנו לטוס עם חיית המחמד שלנו והתחלנו את תהליך שירות ההטסה, יש צורך לבחור את הכלוב המתאים ביותר לחיית המחמד שלנו, זאת נעשה בהתאם לגודל חיית המחמד.
מידות הכלוב חשובות לחברת התעופה אשר מגדירות קריטריונים לכך, לכל חברת תעופה יש את ההגדרות הספציפיות לה וליעד הטיסה.
צוות סקיי פטס יתאים עבורכם/ן את הכלוב המתאים ביותר לחיית המחמד שיעמוד בדרישות חברות התעופה וכן יהיה האופטימלי לשהייה של חיית המחמד בתוכו לזמן ממושך.
לאחר בחירת כלוב ההטסה הנכון אנו נדרשים להרגיל את חיית המחמד לסביבת הכלוב על מנת שתהיה מורגלת לשהייה בתוכו.
אנו ממליצים לרכוש את הכלוב לפחות חודש ימים לפני מועד הטיסה ולהתחיל באופן הדרגתי את תהליך ההרגלה של חיית המחמד לשהייה בתוכו ובכך נבטיח שביום הטיסה חיית המחמד שלנו תרגיש ככל הניתן בסביבה בטוחה ומוכרת. מניסיוננו הרב בהטסת חיות מחמד למדנו כשאנחנו מבצעים את תהליך ההרגלה לאורך זמן ובהדרגה, הסיכויים גבוהים יותר שנצליח לגרום לחיית המחמד שלנו חוויה חיובית בטיסה והתאקלמות מהירה בביתה החדש.
ביום הטיסה חשוב להכניס לכלוב כלי מים ייעודי לטיסה. את כלי המים על תכולתו אנו ממליצים להקפיא ובכך למנוע את שפיכת המים בזמן ההעברות וטיסה עצמה. חוויה חיובית לחיית המחמד בזמן הטיסה היא חיונית ביותר. טיסה נעימה

צרו קשר