כלובי הטסה לחיות מחמד

טסים עם חיית מחמד?

חלה חובה להצטייד בכלובי הטסה המאושרים ע"י חברות התעופה בהתאם לדרישות שנקבעו למען רווחת חיות המחמד. בהתאם לגודל בעל החיים על הכלוב להיות מאובזר בהתאם לדרישות חברות התעופה.
כלוב ההטסה ישמש את חיית המחמד שלכם כבית במטען (קרגו) וידאג שהיא תגיע בשלום ליעד המבוקש.
חשוב לרכוש \ להשכיר את כלוב ההטסה המתאים ביותר עבור הדרך אותו חיית המחמד שלכם תעבור – לצורך הגנה על חיית המחמד שלכם ולרווחתה המלאה לאורך הטיסה.
צוות סקיי פטס ישמח לייעץ וללוות אתכם בתהליך בחירת כלוב הטסה מומלץ לחיית המחמד שלכם בהתאם לחברת התעופה אשר בחרתם.

בחירת כלוב ההטסה – איך בוחרים?

עפ"י דרישות חברת התעופה, אנו מודדים עבורכם את חיית המחמד ומתאימים עבורה את הכלוב הבטיחותי ביותר. צוות סקיי פטס מקפיד על בחירת כלובים איכותיים עם תקנים מהמחמירים ביותר עם פתחי אוורור מרובים על מנת שחיית המחמד שלכם תעבור את תהליך ההטסה בנוחות ובבטיחות מירבית.

איפה רוכשים כלוב הטסה?

צוות סקיי פטס מציע מגוון רחב של כלובי הטסה העומדים בתקנים המחמירים ביותר ומתאימים לכל חברות התעופה. כל כלובי ההטסה שלנו מאושרים ע"י ארגון חברות התעופה הבינלאומי ומותאם באופן אישי לחיית המחמד שלכם בדגש על בטיחות ונוחות מירבית.

טסים עם חיית המחמד בתא הנוסעים?

סקיי פטס תשמח לדאוג לכם לערכת הטסה לחיות מחמד הטסות בתא הנוסעים!

מגוון תיקים רכים העומדים בתקנים המחמירים ביותר זמינים לרכישה \ של חברת מודרנה.

סקיי פטס מתמחה בהטסת חיות מחמד לכל היעדים בעולם, כולל עמידה מלאה בכל הדרישות הנחוצות לאותו היעד. הנפקת המסמכים הדרושים באמצעות וטרינרים מומחים לתהליך ההטסה, בחירת כלובי הטסה נכונים המתאימים לחיית המחמד שלכם (במידת הצורך). הסעות לשדה התעופה ומשדה התעופה, ואף פנסיון לחיות מחמד שלא טסות הפעם 😊.

אז למה אתם מחכים? צריכים כרטיס טיסה לכלב? טסים עם חיית המחמד לחו"ל? דברו איתנו!

צרו קשר